Опалення маєтків найвищих VIP - персон країни щомісяця обходиться в кругленьку суму, розмір якої в рази перевищує річний оклад пересічного бюджетника, повідомляють в bdzhola.com.

Журналісти провели розслідування, в якому порахували, яку суму коштів витрачають А. Яценюк, П. Порошенко та В. Гройсман на оплату опалення власних заміських будинків.

Підрахунки провели згідно з встановленими в Україні на зимовий період тарифами, а це – 3,6 грн. за 1,2 тис. кубів газу, та 7,18 грн., - якщо використовують понад 1200 кубів газу.

Читати також: Яценюка обдивилися - комунальники на скарги по опаленню

Як відомо, Порошенко володіє маєтком у селищі Козин. Згідно з даними декларації президента, площа будинку сягає 1331 м². Експерти порахували, що при температурі повітря -18˚С, на опалення будинку з такою площею в середньому витрачають 6 тисяч кубів газу. Відповідно щомісяця Порошенко платить тільки понад 48 тис. грн. за газ.

Популярні новини зараз

Українцям перерахують пенсії у три етапи: хто потрапить у першу хвилю підвищення виплат

Пальчевський розповів про секс Порошенка, зв’язки з Медведчуком та Зеленським: "З цим треба щось робити"

Ще плюс два, Пугачова показала світові чотирьох юних Галкіних: "А чи не пора на пенсію?"

Прийшла на весілля у самій білизні: дівчина "помстилася" нареченій, нікого не посоромилася

Показати ще

У спікера українського парламенту Володимира Гройсмана маєтки трохи скромніші. Він також має будинок в Козині, площа якого 461 м² та на Вінниччині, де розміщений будинок площею 534 м². За опалення обох будинків Гройсман платить щонайменше 41 тис. грн.

А от Арсеній Яценюк, який нещодавно був шокований цифрами за опалення в платіжках киян, викладає за свій будинок площею в 298 м² не менше 12 тис. грн.