Зворушливе відео благодійного сходження на гору заради збору грошей для притулків по порятунку тварин від жорстокого поводження опублікував у себе на каналі YouTube Патрік Корр з Ірландії.

Патрік любить подорожі й обожнює тварин. Чотири роки тому він узяв з місцевого притулку сліпу кішку Стіві. Разом з твариною чоловік багато гуляє, їздить і говорить, що за цей час його Стіві стала справжнім експертом з подорожей.

У квітні він разом зі своїм братом-близнюком Йоханом вирішив привернути увагу суспільства до проблем захисту тварин, які потерпають від жорстокого поводження, та зібрати гроші для місцевих притулків, котрі доглядають за покинутими істотами, лікують їх та рятують життя.

Дивна компанія піднялася на найвищу гору Ірландії Каррантухіл, висота якої 1041 метр над рівнем моря. Знаходиться вершина у графстві Керрі, за 107 миль від міста, де проживають брати Корр. Туман, що раптово опустився на землю, не дав учасникам сходження у той же день піднятися на гору, тому вони поставили палатку і заночували посеред маршруту. Наступного дня всі троє благополучно добралися до кінцевої точки. Усього підйом та спуск, без врахування погодних форс-мажорів, зайняв чотири години.

Популярні новини зараз

Прощавайте, пакети для пакетів: Україна відмовилася від пластикових кульочків - озвучено розміри штрафів

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Українцям у "червоній зоні" дадуть вдвічі більше води та електроенергії

Показати ще

Читайте також: Люди врятували тварин зоопарку від голодної смерті

Відео свого сходження брати знімали на відео, яке виклали в мережу тільки наприкінці травня. У ролику добре видно, як сліпа кішка на рівні з чоловіками піднімається кам'янистими шляхами на вершину.

Ця акція допомогла зібрати півтори тисячі євро на потреби притулків для тварин. При цьому Патрік дякує всім небайдужим, хто допоміг реалізувати їм свою акцію, а також тим, хто відгукнувся на заклик покращити життя тварин.