Київська міська адміністрація переводить стрілки на громадську організацію "Українське товариство сліпих" і заявляє, що виділяти гроші на закупівлю літератури та опалення не буде.

Як повідомляє завідуюча відділом обслуговування читачів Бібліотеки для незрячих людей імені Островського Марина Потеляхіна, для бібліотечних фондів фінансування дуже слабке, а в цьому році - зовсім відсутнє", - передає "КиевВласть".

"У нашій бібліотеці література є у трьох форматах: пласкопечатні книги, озвучені, і книги шрифтом Брайля. У цьому році ми отримали 154 пласкопечатні книги, але не нові, а замість втрачених. Озвучених книг майже не отримали. І лише кілька книг шрифтом Брайля, але це - книги за рахунок спонсорів, а не за державні кошти. А нам потрібні підручники для школярів і студентів, дитячі книги, художні. Усі книги, які читають люди без вад зору, цікавлять і наших читачів ", - повідомила Марина Потеляхіна.

Бібліотека для сліпих ім. Островського знаходиться на Печерську, її відвідують близько трьох тисяч незрячих людей.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про те, з яких онлайн-бібліотек можна скачати підручники.

Популярні новини зараз
Наречена загинула на весіллі і її підмінила її сестра: витратили багато грошей і не хотіли скасовувати свято Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще