Як пише "Комсомольская правда", 7 лютого СБУ знову провела обшуки на фірмах братів Дубневичів. Так проведено обшук на Новороздільській ТЕЦ, в офісі ТОВ НВП "Енергія-Новий Розділ" та в помешканнях кількох керівників товариства. Що було вилучено співробітниками СБУ, наразі невідомо. Але зважаючи на попередній обшук – "улов" може бути значним.

"Чекатимемо нових цікавих судових ухвал у реєстрах судових справ, які відкриють таємні "золоті копальні" братів Дубневичів. Сподіваємось, що нікому не вдасться вплинути на СБУ, "поховавши" справи у бюрократичній та судовій тяганині, або передати їх для подальшого більш "професійного" розслідування до іншого правоохоронного органу, наприклад до Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області, де прізвище на літеру Д навіть вголос вимовляти побоюються", - пише КП.

"Маємо надію, що розслідування кримінальних справ по Новояворівську і Новому Роздолу таки дійде логічного завершення – злочинців наздожене покарання, а "приватизовані" Дубневичами ТЕЦ, що опалюють населення галицьких міст, повернуться у власність громад та і надалі служитимуть людям, забезпечуючи їх теплом за розумними цінами", - КП.

Газета нагадує, ще влітку 2016 року СБУ виявила зловживання на ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" на суму 600 млн грн. Трохи раніше – на ТЗОВ "Енергія-Новий Розділ" на суму 553 млн грн. Обидва підприємства належать до скарбів одних із найбільших багатіїв України – братів Дубневичів.

У реєстрах судових справ є дві цікаві ухвали, які ілюструють таємничий обшук СБУ нежитлових приміщень, орендованих ТОВ "Енергія", на Козельницькій у Львові влітку 2016 року.
> 12 жовтня 2016 року Шевченківський районний суд м. Києва задовольнив клопотання старшого слідчого СБУ про продовження позапланової виїзної ревізії в межах кримінального провадження №22016000000000243 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 209 КК України – зловживання владою або службовим становищем і легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом.

Популярні новини зараз
Тепла в батареях більше не буде: влада декількох областей та міст попередили українців 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Досудове розслідування встановило: протягом 2014-2015 років директор ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ", діючи за попередньою змовою з іншими невстановленими службовими особами та бенефіціарними власниками ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ", зловживаючи службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди, незаконно використав придбаний у НАК "Нафтогаз України" за пільговими цінами природний газ загальним обсягом 75 826,788 тис. м, внаслідок чого НАК "Нафтогаз України" недоотримав 224,7 млн грн, що спричинило тяжкі наслідки.

У рамках цього ж розслідування 03 листопада 2016-го ухвалою Шевченківського районного суду м. Києва відмовлено у задоволенні клопотання про скасування арешту майна, накладеного 23 серпня 2016 року, у рамках цього ж кримінального провадження.

Йшлося про кошти у розмірі 77 395 доларів США, 2 400 євро та 320 польських злотих, а також про дві печатки: "Корпорація КРТ Транспортний відділ" і "Корпорація КРТ". Також, в офісі непримітної фірми ТОВ "Енергія", яка ховалась на території Львівської ТЕЦ-1 слідчими арештовано 1 140 000 євро, 136 000 доларів США та 2 083 300 грн, які лежали готівкою в кабінеті директора. Непоганий фонд заробітньої плати для 30 співробітників.

Передував цим судовим позовам обшук 19 серпня 2016 року на території фірми Дубневичів ТОВ "Енергія", внаслідок якого і відбувся арешт вище згаданих активів.

Подальші судові ухвали відбулися в рамках кримінального провадження №22016000000000243, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань ще 22 червня 2016 року.

Слідчі СБУ також встановили, що протягом 2014-2015 років директор ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" діяв за попередньою змовою з бенефіціарними власниками ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ", а саме Богданом та Ярославом Дубневичами.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ