Шанувальників 47-річної актриси Дженніфер Еністон шокувала новина, яка останнім часом поширилась по Голлівуду – актриса відмовилась забрати з крематорію прах своєї покійної матері. При цьому, вона пояснила свій вчинок дуже дивним чином. Дженіфер заявила, що вона не має де зберігати урну з прахом…

У Еністон були дуже складні відносини зі своєю мамою, Ненсі Доу, яка пішла з життя в цьому році у віці 79 років. Як стверджує сама актриса, вони почали сваритися ще в ті часи, коли Дженніфер була підлітком. Ненсі весь час критикувала дочку і не підтримувати її намірів.

Пізніше все лише погіршилось. Коли Еністон стала знаменитою, Доу написала книгу "Від матері і дочки до друзів: Мемуари", в якій показала Еністон в дуже невигідному світлі. З тих пір пройшло 20 років і за весь цей час вони ні разу не бачились – ображена Дженніфер звела контакти з матір'ю до мінімуму.

Коли ж стало відомо, що Ненсі важко хвора і скоро покине цей світ, Дженніфер все ж відвідала матір. Однак, було занадто пізно. Ненсі вже було так погано, що вона не могла говорити. Невідомо навіть, чи впізнала вона дочку.

Ненсі завдала Дженніфер останнього удару після своєї смерті - мати не згадала дочку в своєму заповіті! Не те, щоб Еністон шкодувала, що не отримала мільйон доларів, який залишився після смерті матері (хоча це серйозна сума навіть для такої заможної особи, як Дженніфер). Актрису смертельно образив сам факт, що мати викреслила її із заповіту. До того ж, Еністон дуже засмутив той факт, що рукопис неопублікованих фрагментів тієї самої книги, через яку вона посварилася з мамою, Доу заповіла комусь із далеких родичів. І тепер, цілком можливо, компромат може потрапити в руки недоброзичливців актриси.

Популярні новини зараз

“Не пускаєш без маски? Помри!": пасажири забили палицями водія автобуса

На Львівщині слизька бестія атакувала перелякану жінку - чекала всю ніч на порозі

Під Дніпром водяний монстр мало не пообідав переляканими городянами - лежав на порозі, висолопивши язик

Юна франківчанка втекла до лісу після сварки з мамою - плакала та обіймала дерева

Показати ще