Київська влада планує почати боротися з високими показниками смертності га дорогах. Для цього запровадять концепцію нульової смертності в дорожньо-транспортних пригодах. Влада планує використати досвід Нідерландів у цьому питанні.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков. Проблема смертності у ДТП, за його словами, є однією з найважливіших проблем безпеки і головною причиною смертності, травматизму та інвалідності. Він зазначив, що кількість аварій на столичних дорогах є максимальною в порівнянні з рештою міст країни.

"Протягом 2015 року в Києві загинуло 129 осіб, ще 1950 людей отримали травми. Дитячий травматизм зріс на 400 відсотків, загальна кількість ДТП у Києві в минулому році склала 35 812. Це в три рази більше, ніж у другій в цьому антирейтингу Одеської області. Ми маємо впроваджувати концепцію нульової смертності на дорогах. У цьому напрямку наразі активно співпрацюємо з Асоціацією безпеки дорожнього руху", – наголосив Резніков.

Київська влада переймає досвід в цьому напрямку у Нідерландів. Заступник голови КМДА розповів, що найбезпечніші дороги у світі мають Швеція, Данія, Великобританія та Нідерланди. Він зазначив, що вже вивчається можливість впровадження в Києві голландської концепції нульової смертності в ДТП. Її адаптують до реалій нашої столиці, що дозволить в досить короткі строки максимально наблизитися до нульового принципу.