Депутат Київської облради Олексій Дорошенко розповів, що хвилюватись через пожежу на київському сміттєзвалищі немає причин, адже звалища в Україні горять щодня та всюди.

"Річ у тім, що звалища горять постійно. Ось те сміттєзвалище, яке у Львові, воно горить дуже часто, просто вийшло так, що при її гасінні загинули люди. Якби люди не загинули, ніхто про це не знав би.

Звалище в Пирогово, наприклад, в 2005 році горіло чотири місяці: травень, червень, липень і серпень. Ніхто не звертав уваги, ніхто їйого не гасив, хоча житлові будинки знаходяться в 120 метрах. Звалище в Маріуполі знаходиться взагалі в центрі міста і горить кожен день. Тобто, це досить поширене явище, просто зараз, у зв'язку зі львівськими подіями, стали звертати увагу. А насправді, це свавілля постійне", - розповів депутат "Голосу Столиці".

Він також додав, що при пожежі на звалищі в повітря викидаються шкідливі речовини, але ніхто на це уваги не звертає.

Читайте також: Львівське сміття спалюють у Києві за бюджетні гроші

Популярні новини зараз

Перший поцілунок Злати Огнєвіч в "Холостячці" змусив українок взяти хустинку: "Він її облизував..." 

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Нагадаємо, що під Києвом, у селі Крюківщина загорілося звалище, куди привозили сміття зі Львова. Площа загоряння була близько 50 квадратних метрів, відповідно були викликані оперативно поліція і МНС, за одну-дві години вони все зробили. Але, на жаль, це було вже не перше загоряння сміття за останні кілька місяців.