Ціни на соціальні сорти хліба у роздрібній мережі столиці будуть знижені з завтрашнього дня.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після зустрічі з головою наглядової ради ВАТ "Хліб Києва" (структурним підрозділом якого є ПАТ "Київхліб") Владиславом Атрошенком.

Мер нагадав, що чергове здорожчання хліба – це вже третє за нинішній рік.

"Ми домовилися з "Київхлібом", що ціни на соціальні сорти хліба в роздрібній мережі будуть знижені (повернуться до рівня на початок березня) з завтрашнього дня", – підкреслив Кличко.

Мер відзначив, що підприємство має розглянути варіанти закупівлі борошна, інших інгредієнтів за конкурентною і нижчою ціною.

Популярні новини зараз

"Гірше за два Майдани": Пальчевський терміново звернувся до Зеленського

Колишня медик ЗСУ благає врятувати їй життя: працювала на передовій, допомагала бійцям "Айдару"

В Україні змінюють правила видачі соцдопомоги пенсіонерам: хто має право на пільги

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Показати ще

У свою чергу, Владислав Атрошенко зазначає, що з розумінням ставиться до ситуації, і підприємство знизить ціни на соціальні сорти хліба до рівня цін 1-ого березня.

"Сьогодні наше завдання – якомога швидше розгортати і розвивати мережу кіосків з продажу соціального хліба, де кияни зможуть купувати доступний хліб. У цих кіосках хліб коштуватиме: Український - 5,94 гривні, пшеничний - 4,8 гривні, батон нарізний – 4,86 гривні. Вже в суботу (14 березня) максимум о другій половині дня, буде стара ціна на соціальний хліб", - запевнив Атрошенко.

Також сьогодні Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України у прес-релізі повідомило про початок справи у зв'язку з необґрунтованим підвищенням цін на хліб український, батон нарізний, хліб пшеничний у місті Києві.

АМКУ заявляє про безпідставне завищення окремих статей витрат собівартості хлібу, зокрема, борошна, олії та цукру.

Раніше повідомлялось, що з 12 березня ПАТ "Київхліб" знову підняв ціни на хлібобулочні вироби на 25-30%.

На засіданні Київради 19 лютого мер Києва Віталій Кличко закликав ПАТ "Київхліб" не підвищувати ціни на соціальні сорти хлібобулочних виробів.