Соцмережі шокувало відео, на якому лев напав на дівчинку

поділитись
В китайському зоопарку левиця вчепилася зубами в маленьку дівчинку. Працівники били тварину палицями, доки вона не заспокоїлась

В інтернеті з'явилось жахливе відео з китайського зоопарку, на якому левиця схопила зубами тіло маленької дівчинки. Працівники зоопарку, а також інші небайдужі люди, намагались врятувати дитину, б'ючи тварину палицями.

Як пише Daily Mail, хижак вчепився зубами у тіло дівчинки та не хотів його відпускати. Для порятунку дитини люди вимушено били лева палицями, але він все одно не відпускав жертву. Після кількох хвилин тортур дівчинку все ж врятували, але в якому вона стані, невідомо.

Інцидент трапився ще кілька років тому, але відео лише зараз опинилось в інтернеті. Користувачі мережі обурені тим, що відбувається у Китаї. Громадськість не розуміє, як так могло статися, що хижа тварина опинилась на свободі та отримала доступ до маленької дитини.

Дехто обурений жорстоким ставленням до тварини, адже вона діяла згідно з власними хижими інстинктами. Винуваті в інциденті виключно люди, а левицю можна було приспати транквілізатором.

Читайте також: Скажений кіт вбив чоловіка у Дніпропетровську

Нещодавно у Дніпропетровську чоловік став жертвою природи. Він помер у лікарні від сказу після укусу хворого кота.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
дівчинка, зоопарк, Китай, лев напав на людину, левиця
Вибір редакції, Суспільство
24.03.2018
Ряд країн вже відмовилися від такого способу економії
0
0
14:50 24.03.2018
До кінця березня очікуються коливання гривні
0
0
14:38 24.03.2018
Що таке "посилення відповідальності" відчує кожен з них
0
0
13:50 24.03.2018
Зміни у часі негативно позначаються на самопочутті деяких людей
0
0
12:50 24.03.2018