Українські соціологи провели опитування серед населення, аби дізнатися, як середньостатистичний українець ставиться до тих, хто живе в Росії.

Результати соцопитування показали, що з 2014 по 2016 роки з кожним місяцем ставлення до росіян лише погіршувалось. Дані надав Центр Разумкова, передає "Дзеркало тижня".

Соцопитування показало, що кількість тих, хто негативно ставиться до Володимира Путіна, практично не змінилася: з 74% до 75%. Це стосується і Державної думи, і уряду.

Незважаючи на те, що ставлення українців до росіян більш стримане, все ж цифра ненависників невблаганно зростає: з 29% до 45%. З тим же успіхом зростає цифра тих, хто вважає за краще зберігати нейтралітет або просто втомився злитися і ненавидіти: з 31% кількість виросла до 39%.

"Іншими словами, найчастіше громадяни України висловлюють нейтральне ставлення до росіян. Але в цілому таку картину оцінок, де явно переважає нейтральне і негативне ставлення, можна розглядати як свідчення дистанціювання, недовіри і відчуження українців від росіян", - розповів один з організаторів соціального дослідження.

Популярні новини зараз

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Настя Каменських з подружкою залишилися без штанів, хвалячись розкішними ногами

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Нагадаємо, раніше соціологи провели опитування, щоб дізнатися, як до мешканців тимчасово окупованих територій відносяться українці і росіяни.

Інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як кияни розповіли російському блогеру про свободу і безпеки.