Сьогодні розпочнеться відбір міста в Україні та арени, яка наступного року прийме Євробачення, повідомляє "УНН".

Метою даного відбору є обрання міста, що в змозі забезпечити організацію та проведення європейського пісенного конкурсу на найвищому рівні.

Про початок відбору повідомить Володимир Гройсман, як голова Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Серед міст, що вже виявили бажання прийняти європейський пісенний конкурс варто виділити Одесу, Київ, Херсон, Дніпро.

Нагадаємо, що українські чиновники приготувалися до "розпилу" грошей на "Євробачення"

Популярні новини зараз
Нові правила карткових переказів з жовтня Позапланова індексація: деяким пенсіонерам додадуть грошей – кому звертатися до ПФУ "Території не повернемо": українців закликали готуватися до другої війни ТЦК розпочало цілодобове полювання на чоловіків: нові місця "засідок"
Показати ще

Українські чиновники у два рази завищили ціну на проведення "Євробачення -2017", аби "нажитись" на пісенному конкурсі.

Зібравши всі цифри воєдино, з'ясовуємо: щоб провести "Євробачення", потрібна сума в два рази менша, ніж називається зараз. В середньому $7,5 млн, а ніяк не $16,8 млн, повідомляють "Весті".

Але це в тому випадку, якщо мова не йде про будівництво нового концертного залу або добудови конструкцій, за допомогою яких можна буде цілком накрити стадіон, оскільки, за правилами конкурсу, для нього потрібно повністю крите приміщення.