На столичному Подолі на вулиці Кирилівській, 124 облаштували новий сквер. Його основною визначною пам'яткою стала клумба у етно-стилі.

Портал "Киев Власть" повідомив, що над створенням комфорту КО "Київзеленбуд" працювала протягом місяця. Усередині скверу влаштували доріжку з ФЕМА за європейськими стандартами укладання. У сквері з'явилися нові лавочки, урни, а також висадили 615 кущів.

Лінії клумби підкреслили бордюрной стрічкою і тріскою. Також працівники КП УЗН Подільського району провели санітарну очистку насаджень.

Читайте також: У столичному кукурудзяному полі відкриють мегалабірінт

Нагадуємо, 27 травня, у столиці нарешті відкрили після ремонту бульвар Тараса Шевченка. Окрім ремонту дороги на бульварі зробили капітальний ремонт історичної декоративної огорожі та в деяких місцях зробили тротуарну частину фемами.

Популярні новини зараз
Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще