14 липня проспект Ватутіна просто завмер. Там зупинився весь транспорт, який повинен слідувати в напрямку "Петрівки". Причина - відразу три аварії. Машини, що зіткнулися перекрили дорогу.

Найбільше ДТП сталося навпроти ТРЦ "Скаймолл". Там "зустрілися" КамАЗ і "Ланос". За попередніми даними, ніхто не постраждав, але лівий бік Ланоса пом'явся пристойно. Ще одна вантажівка з легковиком зіткнулися трохи далі на проспекті. Тут обійшлося практично без пошкоджень. Не дивлячись на те, що аварії не можна назвати серйозними, машини не роз'їхалися, а за ними вишикувалася низка з сотень інших авто.

"Це повний апокаліпсис! Я два години їхала в маршрутці то відстань, яке в звичайний день проїжджаю за 30 хвилин. За чверть години ми проповзали 10 метрів. 30 хвилин від зупинки до зупинки", - розповідає про ситуацію зсередини кореспондент ТРК "Україна".

Читайте також: Мешканців двох столичних районів шантажують тарифами на тепло

Водії встигають вийти з автомобіля, дійти до заправки, купити кави і повернутися назад. Деякі пасажири не витримували: маятися в задушливому салоні занадто важко, тому вони виходили з автобусів, тролейбусів і таксі і йшли пішки. Виявилося, що багато хто перейшов 800-метровий міст і три кілометри дороги швидше, ніж їх проїхали люди, що залишилися за кермом.

Популярні новини зараз
Чоловік забуває всі кожні 20 секунд - його дружина вже "змирилася" з вірусом: не пам'ятає ні дитинства, ні дітей Подарунок під ялинку: влада затвердила підвищення одного з комунальних тарифів Комунальники вимагають платити за гарячу воду навіть при користуванні бойлером: "Творите неподобство" "Аполітичний" Меладзе з'явився у Берліні з напівголою зрадницею України: жодного слова про війну
Показати ще