Корпорація Sony приготувалась до релізу чергового флагманського смартфону. На виставці IFA 2016, яка відбудеться у вересні цього року, японці презентують телефон з оновленим дизайном.

Як пише gsmarena, Sony ще визначилась із назвою смартфону, але у народі його називають Xperia X Performance. Головною фішкою флагмана стане оновлений дизайн. Японці відмовились від гострих кутів та зробили корпус округленішим.

Дисплей гаджету матиме нестандартний розмір - 5,1 дюйми. Апарат оснастили процесором Qualcomm Snapdragon 820 та камерою 13 мегапікселів зі здатністю знімати відео у форматі 4K. Цікаво, що на одному з хорватських сайтів оголошень вже почали продаж цього гаджету.

Читайте також: Китайські аксесуари "відсунули" Apple на другий план

Минулого року Sony закрила свою лінійку телефонів Xperia Z та перетворила її на Xperia X. Нові смартфони відрізняються дизайном та інтерфейсом операційної системи.

Популярні новини зараз
ПриватБанк може оштрафувати майже на 100 тисяч гривень Пенсії, субсидії та нові види допомоги: що буде з соцвиплатами у 2026 році Нові правила для субсидіантів: за що можуть скасувати допомогу "Досить повчати вчителів!": педагог рознесла батьків, які критикують школи
Показати ще