Американський економіст і мільярдер Джордж Сорос готовий вкласти в Україну $1 млрд. якщо Захід сприятиме приватному інвестуванню. Про це повідомили в Reuters з посиланням на Der Standard.

Джордж Сорос вважає вдалим капіталовкладенням агросферу України, але побоюється політичних ризиків.

"Видно, що Сорос досліджував економічні умови в Україні, адже наш агробізнес найперспективніший після інтернет-технологій. Він приносить стабільні й великі прибутки. Єдиним його недоліком є потреба у величезних фінансових вливаннях. Але в мільярдера, думаю, із цим проблем не буде", - розповідає керуючий партнер бізнес-інкубатора іHUB Дмитро Подолєв.

Іневестиції в агросферу дадуть кілька тисяч робочих місць для селян.

"Можливо, і більше, адже потрібно буде обслуговувати техніку, працювати в сховищах, займатися бухгалтерією. Працювати на сільгосптехніці", - сказав Подолєв.

Популярні новини зараз
Вдарять морози та замете снігом: синоптики спрогнозували, якою буде весна-2026 в Україні Пенсії перерахують автоматично: хто отримає більше вже у квітні Контроль посилять з 1 березня: що зміниться у мобілізації Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували
Показати ще