Унаслідок пошкоджень на тепломережах за станом на ранок 28 липня тимчасово без гарячого водопостачання залишаються 507 споживачів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ "Київенерго".

Найбільше аварійних робіт проводиться в Солом'янському (181) і Святошинському (115) районах. Крім того, в Деснянському, Оболонському та Шевченківському районах проводяться гідравлічні випробування.

Також, компанія приступила до проведення планових робіт на магістральних і розподільних мережах гарячого водопостачання та централізованого опалення. Внаслідок цього без гарячого водопостачання залишаються ще 100 споживачів.

Читайте також: П'яний коп "розсікав" вулицями Києва

У "Київенерго" зазначають, що рахунки компанії і досі лишаються заблокованими. І лише завдяки прийняттю Верховною Радою України "Закону щодо реструктуризації заборгованості теплокомуненерго", постачальники обладнання компанії почали частково відновлювати відвантаження. Це дозволило "Київенерго" хоча б частково відновити ремонтні роботи.

Популярні новини зараз
"Не забудьте...": "Київводоканал" терміново звернувся до українців "Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми
Показати ще