Програма для обміну повідомленнями Telegram вважається однією з найбільш захищених у світі. Проте і вона нещодавно дала слабину - акаунти двох російських політиків-опозиціонерів зламали спецслужби Росії.

Як пише ain.ua, політики Георгій Албуров та Олег Козловський розповіли про злам своїх облікових записів учора. Хакери отримали доступ до усієї історії листування опозиціонерів. За попередньою інформацією, таку операцію могли провести лише співробітники ФСБ.

Для отримання доступу мобільний оператор "МТС Росія" вимкнув функцію отримання повідомлень на номерах двох жертв. Невідомі надіслали запит у Telegram на відновлення паролю, а пізніше перехопили смс з кодом авторизації. Одразу після зламу оператор зв'язку знову увімкнув прийом вхідних повідомлень.

Жертва хакерів Козловський розповів, що в "МТС" відмовились пояснити причину відключення смс та попросили надіслати письмовий запит. Відомо, що доступ до відключення вхідних повідомлень має лише Федеральна служба безпеки Росії.

Читайте також: Домашня рослина зарядить смартфон

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Тож, месенджер Telegram тепер також перебуває у списку тих, які можуть зламати спецслужби. Для уникнення атаки хакерів Олег Козловський порадив увімкнути двоетапну авторизацію - пароль, а також смс із кодом.