Співробітник лотереї підтасував собі мільйони доларів

поділитись

0

506

Начальник служби безпеки лотереї США шість разів скористався службовим становищем та виграв джек-пот. Через свою жадібність він проведе не один рік за ґратами

Співробітник державної лотереї США на ім'я Едді Тіптон заробляв мільйони доларів на махінаціях із "випадковими числами". Чоловік скористався своїм службовим становищем, вважаючи, що підставні виграшні комбінації залишаться непоміченими.

Як пише Arstechnica, чоловік виявився не звичайним співробітником служби інформаційної безпеки лотереї, а її начальником. Його заарештували ще у минулому році, але правоохоронці лише зараз розсекретили злочинні схеми чоловіка.

Комп'ютерна система лотереї викидає виключно випадкові числа, і це підтверджує спеціальна комісія. Однак після чергової перевірки Едді змінив алгоритм програми, і він викидав потрібні йому результати два рази на рік у дні, які були відомі одному йому.

Цікаво, що махінатор, скоріше за все, так і залишився б не пійманим. Але його згубила жадібність. Замість того, що скористатися схемою 1-2 рази, він отримав цілих шість джек-потів. Саме цей факт змусив ФБР перевірити лотерею. ІТ-спеціалісти знайшли у програмі стороннє втручання, яке Едді не заперечував.

Шахрай, певна річ, не купував щасливі квитки сам - він погорів би одразу. За нього на виграшні комбінації ставили друзі та родичі в інших штатах. Втім, незважаючи на те, що Тіптон сам не ставив на цифри, в'язниці йому не уникнути.

Читайте також: За рік українці виграли 3 млн на спортивних матчах

Нещодавно мешканка Британії виграла джек-пот у лотереї, але, за власними словами, випрала квиток у машині і зробила його не дійсним. Організатори відмовили їй у виграші, адже чимало охочих збагатитись, вигадуючи таку легенду.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
лотерея, махінації, сша, ФБР, шахрай
Lexus 20-річної Олени Зайцевої зафіксували камери спостереження
0
0
12:00 20.10.2017
Соцмережі, м'яко кажучи, в шоці
0
0
11:58 20.10.2017
1 мільйон українців уже в Польщі, найближчими роками сусіди готові прийняти ще 5 мійльонів українців
0
0
11:00 20.10.2017
Найманець дуже комфортно почуває себе у Сирії
0
0
10:52 20.10.2017