Легендарного американського плавця Майкла Фелпса 12 серпня переміг на Олімпійських іграх в бразильському Ріо-де-Жанейро його шанувальник Джозеф Ісаак Шулінг з Сінгапуру.

Про це повідомляє The Guardian. Фелпс прийшов другим на дистанції 100 метрів батерфляєм. Він у цій спортивній дисципліні тричі перемагав на Олімпіаді. Але в цей раз сильніше став Шулінг.

Сінгапурець показав на дистанції час 50,39. Друге місце в запливі розділили три спортсмена. Майкл Фелпс, угорець Ласло Чех і південноафриканець Чад Ле Клос продемонстрували час 51,14.

У 2008 році Шулінгу вдалося сфотографуватися знімок зі своїм кумиром Майклом Фелпсом напередодні Олімпійських ігор в Пекіні. Вони випадково зустрілися, коли американська команда тренувалася в Сінгапурі і відвідала заміський клуб. Дякуючи щасливому випадку, тут в цей відпочивав час 13-річний Шулінг.

31-річний Майкл Фелпс завоював 22 медалі на Олімпійських іграх. Шулінгу 21 рік і вся кар'єра у нього ще попереду.

Популярні новини зараз
ПриватБанк закликає замінити картки: кому треба бігти до відділення На Україну насувається "велика вода": які міста виявляться під "ударом" Тарифи відпустять у "вільне плавання": які комунальні послуги подорожчають Без світла, води та каналізації: українців закликали готуватися до складного літа
Показати ще

Нагадаємо, Майкл Фелпс побив олімпійський рекорд, який протримався дві тисячі років.

Підготував: Олександр Майер