Російська корпорація "Роскосмос" повідомила ціну комерційного польоту в космос для туристів. Вона становитиме близько 30-40 млн доларів, пише "Nplus1".

"Люди готові платити величезні гроші за подібну можливість. Якщо ми говоримо не про суборбітальні польоти, а про низькоорбітальні польоти, це буде коштувати більше $30-40 млн", - заявив голова корпорації "Роскосмос" Ігор Комаров.

Також існує перспектива відправитися на відпочинок на Місяць. Про це заявило Європейське космічне агентство, що планує побудувати на супутнику Землі постійні бази спільно із США, Китаєм, Японією, Росією та Індією. Однак така можливість випаде лише після медичного тесту та спеціальної підготовки протягом одного року.

Голова "Роскосмосу" зазначив, що туризм в космосі не є пріоритетним напрямом діяльності корпорації, однак вони завжди раді приватним інвестиціям.

Нагадаємо, що компанія "КосмоКурс" отримала дозвіл на будівництво суборбітального космічного комплексу, призначеного для багаторазових польотів в космос. Висота підйому близько 180-220 кілометрів, це висота орбіти Гагаріна. Політ триватиме 15 хвилин, 5-6 із яких туристи проведуть у невагомості.

Популярні новини зараз

Новий фільм "Володар перснів" готує несподіваний поворот: стало відомо головний сюжет

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Показати ще