Відомий карикатурист Сергій Йолкін представив свіжі карикатури, присвячені Росії та діям її керівництва. У художника вже з'явився ряд тем, які він повторює, але з таким мистецтвом кожен раз обігрує їх, що їх неможливо не помітити.

На одній з робіт зображений президент Володимир Путін, який радіє "своїм успіхам". За це його навіть Йосип Сталін хвалить і підкидає на руках. Робота "запаморочення від успіху" іронічно демонструє схожість в управлінні двох політиків.

Друга карикатура присвячена майбутнім виборам в Державну Думу, які відбутися 18 вересня. Цього разу основні політичні сили, які традиційно проходять в російський парламент представлені як вершники апокаліпсису. Раніше їх зобразили у вигляді чудовиська.

Третя робота стосується російської економіки, в якій більше величі словесної, ніж практичної. Карикатурист показує, що за словами політиків про стабільність нічого не стоїть. Ще одна карикатура, на якій Путін дивиться на "торт з російських проблем" показує, як допінговий скандал, будучи на вершині цього торта, пошкодив репутації держави.

Ще одна робота показує важливу подію, яку не висвітлили федеральні канали -по дорозі з Інгушетії в Чечню на мікроавтобус Комітету з питань запобігання катуванням напали близько 20 невідомих злочинців.

Популярні новини зараз

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Померла зірка МастерШеф Стелла Клименко, близькі не можуть отямитися: "До останнього вірив, але ти не прийшла"

Тіну Кароль "присоромили" в прямому ефірі через Ірину Білик: попросили забрати слова назад

"Шо ти ригаєш...": Анастасія Приходько нарвалася на жорстку відповідь за приниження на "Співають всі"

Показати ще

Читайте також: Художник висміяв "патріотичний" суд над начальником вінницьких копів

Нагадаємо, що сьогодні з'явилася карикатура на суд над начальником патрульної поліції Вінниці Антоном Шевцовим.