Зміною картинок назвала появу на Донбасі у якості нового "визволителя" письменника Захара Прилєпіна російська журналістка Юлія Латиніна.

В інтерв'ю на одній з радіостанцій вона пояснила, що після Гіві і Мотороли виник дефіцит "героїв", які б уособлювали в собі ідею захисту Донбасу від "українських карателів".

За словами Латиніної, проект Кремля "Донбас" провалився від слова зовсім. Адже спочатку там планувалося створити щось аналогічне Сектору Газа, де понад мільйон дорослих чоловіків тільки б воювали і завойовували Україну. А на ділі виявилося, що ні донецькі, ні луганські чоловіки воювати не хочуть, а навпаки звідти виїхали сотні тисяч потенційних "захисників Новоросії".

Читайте також: Ряджений "майор" Прилєпін набундючився перед росЗМІ

Уся авантюра накрилася і не "підпалювалася", тому що ідейних на Донбасі не набралося достатньо. І хоча поява Прилєпіна якщо і не врятує проект, то "замість Гіві і Мотороли – це приємна зміна картинки", вважає Латиніна. Тим більше, що одіозний письменник уже наговорив чимало речей, милих для вух бойовиків, запропонувавши, наприклад, знищувати українських дітей.

Популярні новини зараз

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

У Чернівцях помер легендарний лікар, йому довіряли тисячі пацієнтів: "Пережив Чорнобиль"

На Тернопільщині зникла юна красуня зі стрижкою "під каре" - батьки заливаються корвалолом

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на думку українських військових, Прилєпін може замінити вбитого Гіві на посаді ватажка угрупування "Сомалі".

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ.