"МВФ вимагає відкрити ринок землі, оскільки Україна має великі борги перед кредиторами. Про це повідомив експерт із питань політики і економіки, екс-науковий співробітник Інституту світової економіки НАН України Всеволод Степанюк", - передає "ГолосUA".

"Якщо в Україні буде дефолт і нічим буде віддавати борги, то їх заберуть землею. Для цього МВФ важливо, щоб землю юридично можна було продати. МВФ хоче, щоб транснаціональні корпорації купили землю в Україні, тобто забрали її в українців за копійки на користь своїх акціонерів, якими є США, Європа, Китай і т. д.", - пояснив Степанюк.

Як зазначає економіст, саме заради цього і розробляють закон про обіг ринку землі.

"Добре, якщо після прийняття закону "Про обіг ринку землі" земельні ділянки і паї куплять, а не заберуть за комунальні борги. А якщо серйозно, то можете собі уявити, яким буде цей закон. Адже його прийме Рада, де частина депутатів – це представники олігархів, а частина парламентарів – агенти впливу інших держав. Природно, що вони ухвалять законодавство, яке буде грабіжницьким для більшості людей", - говорить експерт.

Таким чином, за його словами, в умовах кризи і відсутності фінансових коштів, ніяких реальних грошей власники паїв не отримають.

Популярні новини зараз

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Поліцейські ледь не арештували "голу" начальницю потягу - вимагали сертифікат: "Даремно ви так, хлопці"

Волга 24 і Москвич 402: топ покинутих раритетних авто, які можуть коштувати шалених грошей

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Показати ще

Економіст зазначив, що без юридичних змін до Конституції України ринок землі буде незаконним. Навіть якщо приймуть відповідний законопроект.

"У Конституції чітко написано, що власник землі – український народ", - підкреслив Степанюк.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", зняття мораторію на продаж землі може зруйнувати економіку країни.