Столична влада опублікувала інформацію про напрямок сьогоднішньої "хресної ходи". В День хрещення Русі-України, "ходоки" проведуть ще одну молебень на Володимирській гірці і пройдуть туди від Володимирського собору. Про це йдеться в розпорядженні Київської міської державної адміністрації № 577 від 25 липня, пише "Країна".

"Хресна хода" УПЦ КП, згідно розпорядження КМДА, пройде за маршрутом: бульвар Тараса Шевченка, 20 (Володимирський собор) - вул. Володимирська - вул. Трьохсвятительська - Володимирська гірка (з 12.00 до 13.30). Урочистий молебень на Володимирській гірці відбудеться з 13.30 до 14.30.

Читайте також: Журналістка "відправила до пекла" патріарха

Крім того, влада закликала копів забезпечити охорону громадського порядку і безпеку дорожнього руху під час проведення цього заходу.

Не виключено, що у разі великої кількості учасників "хресного ходу" можливі тимчасові обмеження руху по ходу переміщення колони.

Популярні новини зараз
Допомога для пенсіонерів на зиму: що можна отримати Руфер Mustang Wanted знайшов спосіб знизити корупцію у Києві: відправити мера Кличка у армію "Найстрашніший знімок з космосу": спливли деталі про астронавта, що опинився поза шатлом Чоловік путінстки Анастасії Волочкової повісився у московському СІЗО: "Пішов до туалету..."
Показати ще

Нагадаємо, що дві колони Хресного ходу, які вийшли з Святогірської Лаври на сході і Почаївської Лаври на заході, зустрілися вчора в центрі Києва. Після цього вони здійснили спільну молебень на Володимирській гірці і вирушили в Києво-Печерську Лавру.