У Орбакайте знайшли нові причини відміни концерту у Києві. Цього разу виною всьому - гроші.

"Директор Орбакайте Олександр Качан запевняє, що зірвання концерту ніяк не пов'язане із патріотизмом", - повідомляє сайт "Обозреватель".

Качан запевняє, що ніякої заборони Київ не висловлював, а лише рекомендацію приїхати з концертом восени.

Також він заявив, що ні проведення "Євробачення", ні український патріотизм не впливають на концерти російських зірок в України.

Директор Орбакайте переконаний, що бойкот тих чи інших концертів - це яскравий приклад рекету, на якому намагаються добре заробити.

Популярні новини зараз
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Показати ще

"На зірках завжди можна було добре заробити, люди цим користуються", - заявив Качан.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", організатори звинуватили активістів у зриві концерту Орбакайте.