Стівен Хокінг і Нікола Тесла стали героями комп'ютерної гри

поділитись

0

490

Просто у браузері можна пограти у гру за мотивами Mortal Kombat, де головними героями є славетні світові вчені та мислителі

Креативні розробники створили комп'ютерну гру за мотивами легендарної Mortal Kombat, яка має назву Science Kombat. В ній персонажами є не вигадані Скорпіон або Саб-Зіро, а великі світові вчені, які змінили наш світ.

На вибір гравцю пропонуються кілька відомих мислителів, серед яких є Стівен Хокінг, Піфагор, Марія Кюрі, Алан Тьюрінг, Чарльз Дарвін, Нікола Тесла, Ісаак Ньютон та Альберт Ейнштейн. Кожен з них має особливі здібності, згідно зі своєю сферою діяльності, які можна застосовувати разом зі стандартними ударами руками та ногами (у випадку з Хокінгом монітором).

Гра є не лише веселою, а й пізнавальною. Перед кожним боєм та після нього з'являється цитата одного із вченого. Крім того, можна побитися за улюбленого генія один раз, а можна вибрати режим своєрідної кар'єри, в якій слід перемогти усіх вчених.

Особливого шарму грі надає її восьмибітна графіка. Зручно й те, що її не потрібно нікуди інсталювати, а можна пограти просто у браузері в окремій вкладці.

Читайте також: В ігри Playstation 4 можна грати на комп'ютері (відео)

Зазначимо, що змішування комп'ютерних ігор з іншими популярними темами (серед яких фільми, книги та наука) є хітом у сучасних розробників. Нещодавно невідомий ентузіаст зробив супергероя Флеша головним героєм GTA 5.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Mortal Kombat, Ісаак Ньютон, Алан Тьюрінг, Альберт Ейнштейн, Марія Кюрі, Нікола Тесла, Піфагор, Стівен Хокінг, чарльз дарвін
На першу партію українських електромобілів вже є замовник
0
0
08:16 20.10.2017
Фантастичний автомобіль з дуже химерним дизайном створено на основі Fiat 126
0
0
06:20 20.10.2017
Фантастичний автомобіль з дуже химерним дизайном створено на основі Fiat 126
0
0
02:42 20.10.2017
Нова гра здивувала вірних фанатів незвичайними системними характеристиками
0
0
00:11 20.10.2017
Вчені допоможуть робити рутинні справи набагато простіше
0
0
19:06 19.10.2017