Столичні аферисти вигадали новий спосіб, як виманити гроші у пересічного власника автомобіля.

Вони навмисне підставляють пошкоджений бік своєї машини під чуже авто івимагають компенсації ремонту. Основна мета - гроші за всяку ціну, повідомляє Depo.Кіев з посиланням на fakty.ictv.

Читайте також: Аферисти виманюють гроші у киян через ОСББ

Водіям радять бути обережними, і пам'ятати про основні стадії проведення афери:

1. Перша стадія. виманювання

Популярні новини зараз
Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Аферист відразу почне наполягати, щоб ви розрахувалися з ним на місці. Це перша ознака того, що перед вами шахрай. Запропонуйте оглянути свою машину, подумайте, чому саме ви могли б зробити таке пошкодження і подивіться на цю частину авто.

2. Друга стадія. провокація

Аферист починає говорити грубо і провокувати на скандал. Він хоче, щоб ви його вдарили, щоб розіграти виставу з побиттям.Скажіть, що ви готові до діалогу і запропонуйте викликати поліцію.

3. Третя стадія. Залякування

Якщо дійшло до цієї стадії, сідайте в авто,знімайте його дії на камеру. Запишіть на відео номер його автомобіля і зателефонуйте в поліцію.

Нагадаємо, в Києві стрімко збільшується кількість злочинів, пов'язаних з персональним автотранспортом. Так, в одному зі спальних районів столиці автовласники знаходять на лобовому склі своїх автомобілів листи з вимогою заплатити гроші, щоб уникнути пошкодження автомобіля.