Київська влада обіцяє провести капітальний ремонт до кінця року на 51 об'єкті, а також на тротуарах. Частина столичних доріг не ремонтувалися вже протягом 45 років.

Про це повідомляє видання "Сегодня". Минулого тижня завершився масштабний ремонт на бульварі Тараса Шевченка. На нього витратили за два місяці 72 мільйони гривень. Ремонтники замінили 46 тисяч квадратних метрів покриття проїзної частини. Його не змінювали ще з 1980 року.

"Справа в тому, що технології, які застосовувалися в ті роки, вже давно застаріли, та й потік транспорту, в порівнянні з початком 80-х, збільшився в рази. Наприклад, вул. Саперно-Слобідська в останній раз ремонтувалася в 1987 році, а Броварський проспект - в 1985 році. Гостро потребує капремонту і вулиця Кирилівська (колишня Фрунзе), де ремонт був 38 років тому", - розповіли в "Київавтодорі".

Близько десятка доріг, за даними "Київавтодору", капітально ремонтували ще за часів Брежнєва, а це близько 45 років тому. Рекордсменом в цьому списку є вулиця Вишгородська, яку ремонтували в 1971 році.

Читайте також: Київ стоїть у заторі через ремонт моста

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше
Показати ще

Цього року планують відремонтувати дорожнє покриття на вулицях Мельникова, Стрілецькій, Саксаганського, Саперно-Слобідській, Миропільській, Радунській, Гетьмана, Броварському проспекті, проспектах Науки і Григоренко. Там покладуть два шари полімерасфальтобетона, який не деформується в спеку і дуже довговічний, а також реконструюють тротуари. Ремонтні роботи оцінюють в 350 мільйонів гривень.

Список доріг, на яких не проводився капітальний ремонт:

Вулиця Вишгородська - з 1971 року;

Вулиця Кирилівська (Фрунзе) - з 1978 року;

Вулиця Заболотного, Дегятревская і Нижній Вал - з 1979 року;

Вулиця Кільцева, Маршала Гречко та Івашкевича - з 1980 року;

Вулиця Щербакова - з 1982 року;

Проспект Броварской- з 1985 року;

Ленінградська площа та вулиця Саперно-Слобідська - з 1987 року;

Харківське шосе і проспект Маяковського - з 1988 року;

Вулиця Борщагівська, проспект Відрадний і Лісовий - з 1990;

Повітрофлотський проспект - з 1995 року.