Цієї суботи, 21 травня о 10.00 годині, за сприяння мера Києва Віталія Кличка та програми "Зробимио разом" на території скверу по вул. Вершигори 9, відбудеться встановлення нового дитячого майданчику та висадка дерев павловнії. Дерева надані за підтримки компаній "Муравей" та ТОВ "Поділля Парк".

Про це повідомили в прес-службі Київзеленбуду, інформує "Знай".

Читайте також: В Україні презентували перший вагон для велосипедів

В ідеальних умовах за 4 роки дерево може досягати 20 метрів заввишки. Воно має красиву розлогу крону з широким листям, яке іноді досягає розмірів до 60 см.

Завдяки великим листям, воно створює чудову тінь та виробляє більше кисню ніж будь-яке інше листяне дерево. Стійке до загазованості та солей, що є дуже важливим для міста з безліччю машин та заводів.

Популярні новини зараз
Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові Головне за ніч, 29 січня: знищення заводу "Шахедів", українці без пенсій, напад на Артема Пивоварова та перерахунок субсидій Іран у вогні: потужні вибухи по всій країні, палають військові та нафтопереробні заводи До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще