У Києві з'явився мобільний офіс поліції. Згодом такі "офіси на колесах" курсуватимуть і в інших містах, але в першу чергу у віддалених селах.

Портал "Народна рада" повідомив, що глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе розповіла, що першочергово такі офіси планують запустити у віддалених селах, де немає належних умов для прийому громадян поліцейськими.

Такі "офіси на колесах" є досвідом західних країн. Вони оснащені комп'ютерами та модемами для доступу в інтернет.

Читайте також: "Бог - автор сім'ї": у Києві намагалися захистити "традиційні" цінності

Нагадуємо, народні депутати внесли зміни в закон "Про Національну поліцію", які означають те, що тепер у правовому полі є такі повноваження патрульних проводити оперативно розшукову діяльність. Голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко зазначив, що раніше такі повноваження були тільки у прокуратури.

Популярні новини зараз
Племінник Ірини Геращенко відпочиває на Балі: депутатка обурювалася ухилянтами Шмигаль заявив про початок "другого сезону" атак на енергосистему Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще