У Києві з'явився мобільний офіс поліції. Згодом такі "офіси на колесах" курсуватимуть і в інших містах, але в першу чергу у віддалених селах.

Портал "Народна рада" повідомив, що глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе розповіла, що першочергово такі офіси планують запустити у віддалених селах, де немає належних умов для прийому громадян поліцейськими.

Такі "офіси на колесах" є досвідом західних країн. Вони оснащені комп'ютерами та модемами для доступу в інтернет.

Читайте також: "Бог - автор сім'ї": у Києві намагалися захистити "традиційні" цінності

Нагадуємо, народні депутати внесли зміни в закон "Про Національну поліцію", які означають те, що тепер у правовому полі є такі повноваження патрульних проводити оперативно розшукову діяльність. Голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко зазначив, що раніше такі повноваження були тільки у прокуратури.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку Застосування зброї у всіх напрямках: Ентоні Блінкен закликав українців не опускати руки Лукашенко слідом за Путіним може почати мобілізацію: але у черговий раз задурять мозок
Показати ще