У Києві з'явився мобільний офіс поліції. Згодом такі "офіси на колесах" курсуватимуть і в інших містах, але в першу чергу у віддалених селах.

Портал "Народна рада" повідомив, що глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе розповіла, що першочергово такі офіси планують запустити у віддалених селах, де немає належних умов для прийому громадян поліцейськими.

Такі "офіси на колесах" є досвідом західних країн. Вони оснащені комп'ютерами та модемами для доступу в інтернет.

Читайте також: "Бог - автор сім'ї": у Києві намагалися захистити "традиційні" цінності

Нагадуємо, народні депутати внесли зміни в закон "Про Національну поліцію", які означають те, що тепер у правовому полі є такі повноваження патрульних проводити оперативно розшукову діяльність. Голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко зазначив, що раніше такі повноваження були тільки у прокуратури.

Популярні новини зараз
Війна не закінчиться у 2026 і навіть у 2027: Анастасія Приходько розповіла, що заважає миру в Україні Нові правила навчання у початковій школі: до чого слід готуватися учням Пенсія при низькій зарплаті: який мінімум гарантують українцям Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами
Показати ще