Незважаючи на те, що ще минулого місяця в столиці ввели сухий закон, на практиці наливайки не закриваються. Навпаки, далі успішно працюють і отримують прибуток у незаконний спосіб.

Доказ цьому - рейд поліції із представниками Святошинської РДА в одне з таких злачних місць.

Завсідники наливайок на "Академмістечку" були здивовані, тому що тільки прийшла перевірка, як в окрузі відразу ж закрилася велика кількість подібного роду закладів. Під приводом, що робочий день у них вже закінчено. Насправді - побоюватися було чого, як повідомляє Сегодня.

Читайте також: Київські поліцейські патрулюють під "екстазі"

Серед неабияк підпилих відвідувачів (і судячи з вигляду - постійних клієнтів), правоохоронці побачили продавця за прилавком, і вирішили поставити їй кілька запитань. Жінка розгубилася, це видно було по її реакції:

"Працюю тут тільки три дні, тому нічого не знаю", - виправдовувалася продавщиця Валентина. Жінка заявила, що приїде господар і покаже документи. Але так ніхто і не з'явився. Заклад - популярний, за кілька годин туди заглянуло більше 20 чоловік, і це в полудень робочого дня! Коньяк тут наливають по 10 грн за 50 грамів, горілку по 9 грн за 100 грамів.

В цей час в підсобці знайшлося неймовірна кількість спиртного: близько 200 літрів алкоголю (горілка, коньяк і пиво) і близько 100 літрів незрозумілої рідини в пластикових бутлях зі специфічним запахом, схожим на сурогат. Поліцейські також знайшли порожні пляшки з-під дорогої горілки, в які, очевидно, переливали самогон і видавали її за елітний напій. В результаті, заклад закрили.

"У районі понад 50-ти таких незаконних наливайок, найчастіше їх виявляють близько метро, ​​де є скупчення людей", - розповів начальник відділу контролю за благоустроєм Святошинської РДА Сергій Олійник.

Такого роду місця, а також їх власника за законом очікує покарання - крім позбавлення ліцензії та закриття закладу ще штраф від 8500 до 17 000 грн.