Нагляд за тими, хто "смітить" в Києві будуть уповноважені здійснювати патрульні поліцейські. Цим вони і займуться, з введенням спрощеної процедури накладення штрафів на фізосіб, які смітять вулицях Києва, тобто на киян.

"Якщо людина кинула папірець або кинув сміття на підлогу - вона повинен за це заплатити штраф. Ці повноваження повинні бути надані патрульної поліції", - розповів народний депутат України від БПП і радник з благоустрою мера Києва Віталія Кличка - Дмитро Білоцерківець.

Норму будуть вводити по відношенню до всіх фізичних осіб, відмітив Білоцерківець. Для впровадження цього нововведення, за участю співрозмовника видання, вже розробляється законопроект, який буде вносити зміни в "Закон про Національну поліцію", в закон "Про благоустрій населених пунктів" та в ряд інших існуючих правових норм.

Читайте також: Київський суддя легалізував "наливайку" свого батька як речовий доказ

"Місто має штрафувати юридичних осіб, які свою територію утримують в бардаці, а поліція повинна штрафувати фізосіб, які смітять в нашому місті", - підкреслив Білоцерківець.

Популярні новини зараз
Які квартири здають військовим на Донеччині за 17 тисяч: "Адекватних слів немає" Карпатська мольфарка побачила перемогу України: "За допомогою..." Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою
Показати ще

Крім того, радник і однопартієць Віталія Кличка в даний момент займається розробкою ще одного, "більш простого", за його словами, законопроекти, що має на меті "зміни всього лише в двох статтях адміністративного кодексу про збільшення суми штрафу і про спрощення складання постанови (адмінпротоколу) ".

Штрафи новоспечений радник Кличка намірився збільшити, як мінімум, в 10 разів, поклавши на адміністративну комісію КМДА обов'язки з розгляду штрафних постанов київських копів.