Київських чиновників закликають визначитися стосовно майбутнього тепломереж міста, а особливо після закінчення угоди із "Київенерго". За словами голови партії "Наш край" Олександра Мазурчака, столичні мешканці ризикують залишитись у холодних оселях, адже тепломережі зношені на 80%.

Минулого року київські дома отримували тепло з перебоями, а наступного ситуація погіршиться ще більше, адже технічний стан тепломереж та котелень є зовсім критичним. У 2017 році закінчується угода між "Київенерго" і Київською міською держадміністрацією, і вже зараз потрібно шукати нові можливості для нормального опалювального сезону, пишуть "Вести".

"Якщо чиновники та "Київенерго" працюватимуть на чинних умовах, або опалювальні системи взагалі залишаться без власника, то наслідки не складно передбачити", - повідомив Мазурчак.

За його словами, добре, що у столичної влади є вибір. При продовженні угоди з "Київенерго", необхідні обов'язкові інвестиції в обладнання (в іншому випадку катастрофи не уникнути). Така ж ситуація і з приватними компаніями, які можуть забезпечувати тепло у Києві.

Читайте також: Через теплий квітень кияни просять вимкнути опалення

Популярні новини зараз
Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою
Показати ще

Нагадаємо, що за всіма прогнозами, квітень в Україні буде вкрай теплим. З цього приводу кияни просять виключити їм опалення.