Позавчора в Київському зоопарку помер аномальний бегемот-довгожитель. Самка ссавця на прізвисько Бреста дожила майже до 59 років. Максимальний вік бегемота був зафіксований в 2012 році, після смерті самки бегемота на прізвисько Донна в США, і склав 62 роки.

"Тіло бегемота з Київського зоопарку направлено на кафедру анатомії тварин Нацуніверситету біоресурсів і природокористування, де буде проведено розтин", - наголошується в розслідуванні видання "Главком".

Вся справа в тому, що Бреста виявилася на другому місці серед довгожителів даного виду. За даними співробітників зоопарку, 15 грудня цього року Бресті виповнилося б 59 років - це унікальний вік, оскільки в неволі бегемоти рідко доживають навіть до 45-50 років, а в дикій природі живуть ще менше.

Читайте також: Бегемот-довгожитель помер в столичному зоопарку

Після розтину, вивчення тіла і супутніх процедур Бреста стане експонатом музею - така ж доля була і у інших померлих мешканців зоопарку. "Закопувати в землю тіла таких знаменитих тварин - злочин", - зазначив завідувач кафедри анатомії НУБіП Олег Мельник. Так, ще в 2013 році зоопарк отримав диплом "Національного реєстру рекордів України" про те, що Бреста - найстаріший бегемот в країні.

Популярні новини зараз
Грузинська провидиця передбачила падіння росії та смерть путіна: "Вся Червона площа буде залита кров'ю" Штраф 1700 грн, та "мінус" права на 6 місяців: водіїв попередили про жорстке покарання Собачка народила 9 золотистих ретріверів, але один з них виявився "Шреком": що не так з цуценям Зніміть свої гроші з карток: пенсіонерам повідомили важливу інформацію
Показати ще