Оболонський район столиці будуть очищати від незаконних МАФів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Київ".

"Печерський район від незаконних МАФів вже очищений. Там залишилися ті кіоски, які оплачують пайову участь. Це перший крок. Наступний крок - Оболонський район. Я впевнений, що ми і там наведемо порядок", - зазначив Кличко.

За словами мера, всі МАФи повинні гідно виглядати, надавати зручний сервіс і не заважати пересуванню киян, не розміщуватися в червоних зонах.

Кличко зазначив, що для зручності киян в місті достатньо всього лише 6 тис. МАФів.

"У Києві повинно залишитися 6 тис. МАФів, і за умови, що вони будуть платити гроші не за" кришування ", а в бюджет міста. Ми розробили схему розміщення МАФів, найближчим часом будемо її затверджувати. Можу запевнити киян, що навесні, до Дня Києва, будуть помітні значні зміни в цій сфері. Хоча йде великий опір, я доведу цю боротьбу до переможного кінця ", - підкреслив мер Києва.

Популярні новини зараз

Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: Терезам потрібно виправити помилки, Тельці отримають перемогу

Під кригою Антарктиди розкопали таке, що не віриться очам: звідки це взялося - досі не ясно

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Євробляхери отримали останній шанс перед Новим роком: відтермінування штрафів, вік авто та багато іншого

Показати ще

Раніше Віталій Кличко вже заявляв, що Печерськ вже повністю звільнений від МАФів. За ним, у травні, послідують зачистки інших районів міста Києва.