Міжнародний аеропорт "Київ", більш відомий як "Жуляни", отримав нове ім'я. Його назвали на честь видатного українського авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Про це повідомила прес-служба аеропорту в соцмережі Facebook. Рішення про перейменування приймали на засідання Київради. За нову назву проголосували більшість депутатів.

"Міжнародному аеропорту "Київ" присвоїли ім'я видатного українського авіаконструктора Ігоря Сікорського - рішення Київради з перейменувань у місті", - підтвердили в аеропорті.

Аеропорт другий за значенням у місті після "Борисполя". Назву "Жуляни" він отримав від однойменного села, розташованого поблизу, яке, у свою чергу, звалося так завдяки струмкові Желань, що протікав поблизу.

На його території розміщений найбільший в Україні авіаційний музей. Там на майданчику просто неба представлено багато зразків цивільної та військової авіатехніки.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків
Показати ще

Нагадаємо, що Сікорський Ігор Іванович — український та американський авіаконструктор. Він створив перший у світі чотиримоторний літак "Руський витязь". Є автором важкого чотиримоторного бомбардувальника і пасажирського літака "Ілля Муромець". Але головним його досягненням є будівництво гелікоптерів.