Вчора, у Києві невідомий видав себе за поліцейського та пограбував двух учнів прямо у під'їзді серед білого дня. Відібрав мобільні телефони та особисті речі.

Інцидент стався у житловому будинку № 19 на пр-ті Перемоги. Хлопці із 102-ї школи близько 16:00 прогулювались після уроків. До них підійшов молодий чоловік та попрохав допомогти винести із квартири коробки, оскільки він "переїжджає і пошкодив руку", - повідомляє Kievnews.

На четвертому поверсі він раптово заявив, що він - працівник поліції. Після цього почав погрожувати ножем, змушуючи учнів вивернути кишені. Налякані школярі віддали все, що у них було.

Читайте також: Американський коп взяв у напарники кошеня

Далі злочинець спустився на поверх нижче, а хлопці побігли на вулицю - покликати на допомогу. Наряд патрульних прибув за п'ять хвилин. Поліцейські обшукали всі поверхи та підвал.

На проспекті Перемоги, трохи пізніше, затримали підозрюваного. Він відмовлявся пройти із поліцейськими та намагався щось дістати із кишені. Його привели на місце злочину, але хлопці не впізнали свого кривдника. А чоловік виявився звичайним співробітником фітнес-центру. Слідство триває.

Нагадаємо, за статистикою, лише за один рік кількість злочинів, які відносять до групи дрібних, виросла на 27%. Відтак, якщо у 2014 році кількість таких злочинів становили лише 2676, то вже у 2015 році кількість кишенькових крадіжок зросла на 722 випадки і становить 3398 злочинів.