Міжнародна рейтингова агенція Fitch Ratings оцінила столицю України з точки зору інвестиційної привабливості. Загальний прогноз – негативний.

Згідно розрахунку експертів агентства рейтинги Києва в іноземній та національній валюті на рівні "СС" (вірогідний дефолт) , а національний довгостроковий рейтинг встановився на рівні "ВВ" (з часом існує можливість розвитку кредитних ризиків). Також у столиці України збільшився ризик дефолту – зараз відмітка понизилася до рівня "С" (неминучий дефолт). Рейтинг незабезпечених єврооблігації підтверджені агенцією на рівні "СС", а рейтинги внутрішніх облігацій, котрі знаходяться в обігу, - на рівні "СС" та "ВВ".

У довгостроковій перспективі у експертів негативний прогноз з приводу столиці. Інвестори будуть мати істотні ризики, якщо зважаться рефінансувати місто на короткостроковий період.

"Підтвердження наших рейтингів відображає значний ризик рефінансування, слабку коньюктуру та низьку готовність держави допомогти місту на фоні ослабленого загального середовища в Україні" - Сказано в офіційному повідомленні Fitch Ratings

Fitch Ratings - американська агенція, котра входить у трійку світових лідерів міжнародних рейтингових агенцій.

Популярні новини зараз

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років: головні факти страшної трагедії

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Показати ще