Міжнародна рейтингова агенція Fitch Ratings оцінила столицю України з точки зору інвестиційної привабливості. Загальний прогноз – негативний.

Згідно розрахунку експертів агентства рейтинги Києва в іноземній та національній валюті на рівні "СС" (вірогідний дефолт) , а національний довгостроковий рейтинг встановився на рівні "ВВ" (з часом існує можливість розвитку кредитних ризиків). Також у столиці України збільшився ризик дефолту – зараз відмітка понизилася до рівня "С" (неминучий дефолт). Рейтинг незабезпечених єврооблігації підтверджені агенцією на рівні "СС", а рейтинги внутрішніх облігацій, котрі знаходяться в обігу, - на рівні "СС" та "ВВ".

У довгостроковій перспективі у експертів негативний прогноз з приводу столиці. Інвестори будуть мати істотні ризики, якщо зважаться рефінансувати місто на короткостроковий період.

"Підтвердження наших рейтингів відображає значний ризик рефінансування, слабку коньюктуру та низьку готовність держави допомогти місту на фоні ослабленого загального середовища в Україні" - Сказано в офіційному повідомленні Fitch Ratings

Fitch Ratings - американська агенція, котра входить у трійку світових лідерів міжнародних рейтингових агенцій.

Популярні новини зараз

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

Не встигли відійти від грибів, як "Укрзалізниця" знову "потішила" пасажирів: "У всіх обман зору"

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

Волочкова вийшла заміж: що відомо про обранця балерини

Показати ще