Компанія RideOn створила незвичайну функціональну маску доповненої реальності для зимових видів спорту. У неї вбудовано дисплей, камера і управлятися вона буде за допомогою погляду і голосу. Також маска зможе запропонувати райдеру кращий маршрут.

Пристрій з назвою Augmented Reality Goggles призначений для тих людей, які не уявляють зиму без гірськолижного екстриму. На вигляд це цілком звичайна маска, але саме під її яскравим дизайном і ховається вся технічна начинка.

Девайс оснащений 2-ядерним процесором з тактовою частотою 1.2 ГГц, 1 гігабайтом вбудованої пам'яті, і можливістю розширення її обьема за допомогою флеш-карт. Живлять маску один акумулятор ємністю до 220 мАг. У неї вбудовано камеру з можливістю знімати відео 1080p. Все це разом працює під управлінням операційної системи Android 4.2.2.

Праворуч в окулярах розташовується компактний діспелей. Розробники кажуть, в проекції його можна порівняти з дисплеєм діагоналлю 24 дюйми. Всі уравленія можна здійснювати за допомогою погляду і голосових команд. Також Augmented Reality Goggles прямо під час спуску може запропонувати найкращий варіант маршруту. Для тих же активно тренується, є можливість ставити особисті цілі, що підвищує мотивацію.

Ще, за допомогою маски, спортсмени можуть спілкуватися в режимі реального часу. Вона, до речі, сама може знаходить "колег по цеху" і позначить їх спеціальними індикаторами на дисплеї. Якщо окуляри підключити до інтернету, то всі зняті відео-подорожі та фотографії можна "залити" в соцмережі.

Популярні новини зараз

Зеленський опинився в центрі скандалу після поста в соціальній мережі: "Є один мінус..."

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Волочкова вийшла заміж: що відомо про обранця балерини

Показати ще