Київрада і Київська прокуратура визнали забудову озера Качине в Дарницькому районі незаконною, повідомляє kievvlast.

КП "Житлоінвесту-УКБ" заборонено будь-які дії по знищенню або перетворенню цього водного об'єкта. Також 12 серпня за клопотанням Київської прокуратури № 2 Дарницького райсуду арештував земельну ділянку на розі вулиць Здолбунівської та Тепловозної, відомий як озеро Качине.

В результаті роботи комісії, було виявлено численні факти порушення чинного законодавства, які комісія змогла підтвердити документально.

Нагадаємо,що будівельний конфлікт триває близько двох років. Будівництво біля Качиного озера веде КП "Житлоінвестбуд-УКБ", що отримало земельну ділянку на інвестиційному конкурсі в 2014 році. Проти зведення будинку виступили місцеві активісти та екологи. Протестувальників непокоїть доля качок, що гніздяться на території водойми та збільшення щільності населення в разі спорудження багатоповерхівки.

Як раніше повідомляв портал "Знай", київське озеро несподівано посиніло.

Популярні новини зараз
Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще