Поліція заявляє про зниження кількості викрадень автомобілів в Києві. Патрульні застосовують різні методи розкриття і застосування санкцій.

"Тут цілий комплекс, і наполеглива робота поліцейських, і різні методи розкриття злочинів. По кожному угону або резонансному розбою або крадіжці, ми щільно розмовляємо з судом. Просимо встановлювати великі застави. І якщо в минулому році у нас застави були по викраденнях дорогих машин 30 тис. гривень, 50 тис. гривень, то в цьому - у нас є застава - 1,2 млн і 500-600 тис. Це не можна порівняти з вартістю автомобіля, але завдяки таким високим застав у нас багато злочинців залишаються за ґратами. Вони не виходять на вулицю ", - розповів голова Київської поліції Андрій Крищенко в інтерв'ю "112 каналу".

На практиці, за його словами, якщо людину не ув'язнюють, то він продовжує скоювати злочини. Він додав, що роботу патрульних переформатували і зробили упор на розкритті цих злочинів.

Протягом п'яти місяців, згідно з даними статистики, кількість викрадень зменшилася до 13-15%. Але, незважаючи на це, загальний рівень злочинності в столиці продовжує зростати.

Нагадаємо, глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила про зменшення викрадень автомобілів в Києві. У минулому році викрали 1 957 автомобілів, а розкрити вдалося 238. У січні 2016 року зловмисники зроби 145 угонів, а розкрили - 12

Популярні новини зараз
Масштабний збій у "ПриватБанку": нічого не працює, люди чекають Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави
Показати ще