В інтернеті та на телебаченні з'явилась реклама про крихітні квартири у Києві за 10 тисяч доларів, на яку повелись тисячі людей. Але, як виявилось, житло коштує значно дорожче, а забудовники намагались заманити покупців спокусливим цінником.

Журналісти "Страна" під виглядом покупців дізнались про реальні ціни сучасних квартир. В одному з житлових комплексів нібито продавали міні-житло за менш, ніж 250 тисяч гривень. Як виявилось, його вартість складає 27 тисяч доларів за 21 квадратний метр - це найдоступніша пропозиція у відділі продажів.

Забудовник також обіцяв квартиру із ремонтом та сантехнікою, але насправді на продаж виставлені голі стіни. У рекламі мова йшла про те, що комуналка у міні-житлі коштуватиме близько 100 гривень на місяць, але це теж виявилось фейком.

Портал "Знай" писав про популярність у столиці квартир площею 9 кв. м. Криза змушує українців платити за таке житло по 10-12 тисяч доларів.

Популярні новини зараз
Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Навіть на збір полуниці не пустять: Польща перестане приймати українських біженців Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу
Показати ще