Міністерство охорони здоров'я України всерйоз займається узгодженням документів, згідно з якими громадяни зможуть відзначати в графі "стать" третій варіант.

Як повідомляє "Украньюс", МОЗ на даний момент займається підготовкою документів, завдяки яким трансгендери зможуть знайти прийнятний для себе варіант у графі "стать".

"МОЗ працює над Декларацією про вибір лікаря з надання первинної допомоги. У ній буде можливість вказати варіанти: "чоловік", "жінка" і "немає". Трансгендерів у нас одиниці на всю Україну, але є безліч інших проблем. Що ж, Супрун визначилася з пріоритетами", - пише журналіст Орест Сохар.

"Незабаром наша гонитва за світовими цінностями призведе до того, що ми припинимо називати батьків мамою і татом".

Знай.ua нагадує, що серед українських політиків також ведуться розмови про можливе перейменування Міністерства інфраструктури.

Популярні новини зараз
Зима без снігу? Синоптики попередили, що Україну чекає "м’який сюрприз" від погоди Примусова висилка українських чоловіків із Польщі: експерт пояснив, чи час збирати валізи Бусифікація та силова мобілізація ухилянтів: українцям пояснили повноваження ТЦК Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило
Показати ще