Міністерство охорони здоров'я України всерйоз займається узгодженням документів, згідно з якими громадяни зможуть відзначати в графі "стать" третій варіант.

Як повідомляє "Украньюс", МОЗ на даний момент займається підготовкою документів, завдяки яким трансгендери зможуть знайти прийнятний для себе варіант у графі "стать".

"МОЗ працює над Декларацією про вибір лікаря з надання первинної допомоги. У ній буде можливість вказати варіанти: "чоловік", "жінка" і "немає". Трансгендерів у нас одиниці на всю Україну, але є безліч інших проблем. Що ж, Супрун визначилася з пріоритетами", - пише журналіст Орест Сохар.

"Незабаром наша гонитва за світовими цінностями призведе до того, що ми припинимо називати батьків мамою і татом".

Знай.ua нагадує, що серед українських політиків також ведуться розмови про можливе перейменування Міністерства інфраструктури.

Популярні новини зараз
В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще