Сушка для тіла складається з ряду вправ, а так само особливого харчування, які допоможуть домогтися бажаного результату і позбутися від підшкірного жиру. Рельєфне тіло виглядає дуже привабливо і багато жінок займаються важкими тренуваннями. Тренування - це тільки 50 відсотків успіху домогтися бажаного результату, другі 50 відсотків - це ваше харчування.

Потрібно багато старань і часу, але щоб бути красивою і мати ідеальне, рельєфне тіло доведеться викласти всі свої сили. Головне правильно підготуватися, вивчити види тренувань і дієт, проконсультуватися з тренером і дієтологом, для індивідуального призначення раціону харчування і навантажень. Або самостійно вивчити питання сушки тіла і зайнятися виконанням задуманого плану.

Читайте також: Лондонський кінотеатр спародіював скандал на Оскарі

Як працює сушка тіла?

Вивчимо основний принцип
Причиною надлишку вуглеводів призводить до появи зайвих сантиметрів в талії, на животі та інших ділянках тіла. Вуглевод - це наша енергія і повна відмова вживання продуктів з вмістом вуглеводів категорично заборонена. Необхідно скласти правильний раціон прийому вуглеводної їжі, таким чином, ви скорочуєте ризик відкладення жиру в м'язовій тканині.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Низькокалорійна їжа дає всі необхідні елементи і речовини для нормального функціонування організму. Коли організм звикає до певного харчування, в нашому випадку низькокалорійні і з низьким відсотком вуглеводів, з часом організм буде звертатися за запасами, які накопичилися у вигляді підшкірного жиру. Це і є принцип роботи організму на користь спалювання підшкірного жиру.

Даний процес вимагає часу, але не варто закидати харчування і тренування поки не помітите результат. Підшкірний жир буде спалюватися, а на тілі з'являтися рельєфні форми. Приблизний час "реабілітації" - 4 тижні, залежно від того, скільки накопичилося сантиметрів підшкірного жиру.

Принцип дієти
Слово "дієта" у багатьох жінок і дівчат асоціюється з голодуванням. Раніше застосовували дієти, які тільки випробували силу волі і вимотували всі нерви. Зараз, фахівці по іншому підходять до методик дієт. Правильний підбір продуктів харчування і частота їх вживання не призведе ваш організм до виснаження і відчуття голоду.

При мінімальному вживанні їжі, організм не буде отримувати корисні речовини для боротьби з проблемою підшкірного жиру, а процес почне працювати в зворотну сторону. Через голодування організм почне відкладати надійшли поживні речовини, але при цьому не буде боротися з спалюванням жиру.

Основні правила сушіння тіла

Прийом їжі повинен відбуватися за три години до сну

Контролюйте калорійність свого раціону

Пийте воду під час тренувань

Зважуйтесь кожні три дні, відразу після пробудження. Приблизно, ви повинні втрачати по 1 кілограму нешкідливого жиру

Дотримуйтесь раціону дрібного харчування, по 5-6 разів на день маленькими порціями

Їжте за годину до тренувань і через дві години після них. Якщо ви нарощуєте м'язову масу, існує окрема схема харчування і час прийому їжі.

Під час сушіння, ефективними будуть кардіотреніровки, 2-3 рази в тиждень. Якщо потрібен швидкий ефект збільште до 4 занять в тиждень по 45 хвилин. Силові тренування тривалістю в годину. Не забувайте під час тренування періодично відпочивати, до 1 хвилини між підходами.

Це основні короткі відомості про сушіння тіла, які допоможуть зрозуміти принцип процесу.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що досить зменшити кількість спожитих вуглеводів, а у вечірній час їх потрібно зовсім виключити. Увечері необхідно включити в свій раціон тільки білки та жири. Особливо корисно білкове харчування, а продукти, що містять вуглеводи вживаемо тільки в першій половині дня. Вуглеводи це наша енергія, тому без них ніяк не можлива життєдіяльність, слід знати, що від нестачі вуглеводів може бути занепад сил.