Битва релігій відбулась нещодавно на Буковині. Священник Православної церкви побив представника релігійної організації "Свідки Єгови" та отримав за це покарання.

За інформацією УНН, до дому батюшки завітав "свідок" зі своєю літературою та почав нав'язувати власну точку зору. Між представниками двох релігій відбулась сварка з приводу усього мирського, яка закінчилась бійкою. У "свідка" закрита черепно-мозкова травма.

"Була в нас така справа. Священнику дали штраф за бійку, в якому саме розмірі сказати не може, адже немає на руках справи", - розповіла керівник Подільського районного суду Наталія Танасійчук.

Також відомо, що вирок поки не набув сили, адже триває час на подання апеляції. Священник та його представники можуть оскаржити штраф, та його можуть скасувати.

Читайте також: Харківські сектанти влаштували в'язницю для наркоманів (фото, відео)

Популярні новини зараз

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

"Свідки Єгови" є міжнародною організацію, представників якої можна побачити на вулицях будь-якого міста України з релігійними книжками та агітками. 151 тисяча українців є членами цієї релігії.