Протягом 8-9 серпня бойовики втратили п'ятьох військовослужбовців.

Ще шістнадцятьох поранено, повідомляє прес-центр Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Зазначається, що загиблі та поранені бойовики входили до 1-ї окремої мотострілецької бригади (Комсомольське) та 100-ї окремої мотострілецької бригади (Донецьк).

Загиблі та поранені також є у 9-му окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) та 11-му окремому мотострілецькому полку (Макіївка).

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", минулої доби окупаційні війська 67 разів порушували "режим тиші".

Популярні новини зараз
Індексація без відчутного ефекту: пенсіонери так і не відчули зростання виплат Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати Гра ва-банк: Дмитро Співак розкрив таємний план, який готують для України за зачиненими дверима Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку
Показати ще