У столичних автомобілістів з'явилася нова загроза. Окрім аварій та поганої погоди, слід остерігатися каштанів, що падають.

Про це повідомляє "Автоцентр".

Каштани ростуть по всій Україні, проте найбільше їх, безперечно, у Києві. Плоди цього дерева доставляють чимало незручностей водіям.

У деяких сучасних автомобілів кузовний метал досить тонкий, і навіть невеликий каштан може утворити досить значну вм'ятину.

Власники авто скаржаться, що після такого їм доводиться рихтувати капот або дах, а страхові компанії не завжди готові компенсувати збитки.

Популярні новини зараз
У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі 61,72 грн за кубометр: українці дізналися, скільки вони можуть заплатити за водопостачання вже з 1 квітня В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови
Показати ще

У такій ситуації вихід один – більш ретельно обирати місця для паркування.

Нагадаємо, що раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що з 1 жовтня автомобілі повинні рухатися по місту з увімкненим світлом фар навіть вдень.