Депутат від ВО "Самопоміч" Олена Бабак впевнена, що подорожчання вартості газу спровокує зростання тарифів на воду та опалення, тому кількість тих українців , які звернуться за субсидіями буде набагато більшою. Крім того, Бабак закликала більш відповідальніше ставитися до прогнозування щодо потенційних заявників на субсидії, бо коли їх кількість переросте за 50% - то це свідчить про відсутність будь-якої реформаторської складової субсидій.

Бабак зазначила, дуже важливо, щоб при зміні ціни був орієнтир економічної спроможності для населення України платити за комунальні послуги.

Читати також: Субсидії заберуть у половини українців

"Таким орієнтиром могли б стати 40% домогосподарств України загальної кількості, щоб при будь-якій зміні цін не переходили цю межу за 40%. Тому що 40% населення України, які б отримували субсидії, це все ж меншість. А якщо у нас ситуація зараз, що внаслідок підвищення цін субсидію будуть отримувати 9 млн сімей з 16,5 млн – це фактично більше половини населення України, яке буде потребувати адресної соціальної допомоги. Це ненормально. І це не реформа, коли більшість людей опиняються за межею бідності. Реформа означає поліпшення. Не може бути внаслідок реформи економічно більше половини громадян України за межею бідності", - розповіла Бабак для Голос.ua.

Також Бабак наголосила, що кошти від субсидій слід скерувати на утеплення помешкань українців, бо піднімати людям тарифи і не давати можливості утеплювати будинки і квартири, на думку депутата, абсолютний цинізм влади.

Популярні новини зараз
Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо" Бойовик із "ДНР" потрапив на церковне свято в полон до ЗСУ, і того ж дня дізнався про загибель сина на війні: "Я в а*уї" Воювати майже нікому: в мережі показали спустошені вулиці Луганська Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще