В столиці з'явиться найшвидше таксі. Майбутні водії вже пройшли тренінг онлайн-сервісу таксі Uber, передають "Вести".

Навчатися правилам Uber прийшли 12 осіб переважно у віці близько 30 років. З 11:30 водії, які пройшли перевірку документів і автомобіля, вийдуть онлайн в полутестовом режимі.

Таксистом Uber може стати водій, чий автомобіль класу В і вище, має четверо дверей, від 2008 року випуску.

Читайте також: У столичних маршрутках новий вид шахрайства (відео)

Сервіс Uber буде працювати тільки в межах міста, можливі тільки невеликі відхилення від Кільцевої (наприклад, Софіївська Борщагівка).

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Пасажир може протягом 1-3 хвилин безкоштовно скасувати замовлення. Якщо гроші не зчитуються з картки клієнта, водій не буде обурюватися і розбиратися з клієнтом.

Водіям поставили завдання приїжджати на місце замовлення за 2 хвилини, як в Сан-Франциско. Маршрут водій буде питати у пасажира. Якщо пасажир не дає якихось чітких вказівок, водій сам вибирає або користується навігатором. При цьому таксист теж буде ставити оцінку пасажиру.

Uber відмовиться від послуг водія, якщо він буде брати готівку з клієнта, вести себе по-хамськи, порушувати ПДР і так далі.