Жителі столиці тепер будуть платити за гарячу воду в залежності від її температури, адже не всі кияни отримують однаково нагріту воду. Саме від цього залежить витрата води під час прання, миття посуду, прання, купання і так далі. Про це повідомив портал "hyser".

Згідно з наданою інформацією, для того щоб платити за гарячу воду реальну вартість в залежності від її температури, доведеться встановити вдома спеціальний багатотарифний лічильник. Він дозволить не платити зайвого за воду при зливі до нормальної температури.

Тепер при температурі води до 40 градусів, її вартість буде дорівнювати тарифом за холодну воду. При температурі 40 - 44 градуси - платити доведеться 70% від вартості на гарячу воду.

При температурі 45 - 49 градусів кияни заплатять 90% відсотків від вартості на гарячу воду, а при температурі від 50 градусів і вище, жителям сиолиці доведеться заплатити повну вартість відповідно до діючих тарифів.

Читайте також: Політолог спрогнозував появу в Україні нового податку – податку на бідність

Популярні новини зараз
Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Нагадуємо, в Україні з 1 липня подорожчає гаряча вода і опалення.